Základné info – DP Rovenská

Základné info – DP Rovenská

  • Lokalita: Senica, Rovenská
  • Typ:
  • Rozloha:
  • Cena: info €

Developerský projekt “Rovenská”, realizovaný spoločnosťou Tara je unikátný projekt dvoch nadštandartných bytov s vlastnými záhradkami a garážami a troch pozemkov s vlastnou príjazdovou komunikáciou v lukratívnej lokalite na ulici Rovenskej v Senici. Víziou projetku je vytvorenie jedinečného bývania pre ľudí ktorým inklinuje moderný a originálny štýl.

Dom / Byty

Byt 1 aj Byt 2 sú dispozične riešené ako 3 + kk, s vlastnými záhradkami, garážami a parkovacími miestami, môžu byť využité aj ako bezbariérové byty. Sú vhodné ako pre rodiny s deťmi, tak i pre starších ľudí.

Pozemky *Všekty 3 pozemky sú predané

Súčasťou projektu sú 3 na juh orientované pozemky: A: 541m², B: 604 m², C: 636 m². Príjazd k pozemkom je riešený súkromnou cestou o rozlohe 355 m², ktorá bude slúžiť výhradne pre potreby majiteľov týchto 3 nehnuteľností a bude v ich podielovom vlastníctve. Pozemky sú už geometricky vymerané a rozdelené.  Dohodnúť sa dá aj na variante kúpy domu.

V cene pozemku je vybudovanie spoločnej účelovej komunikácie vrátane inžinierskych sietí na hranicu pozemku. Pozemok APozemok B, Pozemok C, – PREDANÉ

Zaujal Vás náš developerský projekt ?

Neváhajte nás kontaktovať a staňte sa súčasťou nášho projektu a Vášho budúceho bývania.

Späť